Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Как Вам новый сайт?
Total 23 common:people_all_forms

Участь у семінарі-практикумі «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології»

Date: 3 березня 2020 о 12:13
217 views

У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді 25-28 лютого 2020 року відбувся семінар-практикум «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» для керівників обласних методичних об’єднань біологічного напряму (Великий біологічний колоквіум).
В заході взяли участь 58 педагогічних працівників закладів загальної середньої, вищої та позашкільної освіти. Чернігівську область на семінарі-практикумі представляли: Потоцька Світлана Олександрівна, керівник гуртків КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», учитель біології Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, доцент кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Леус Юрій Віталійович, завідувачі відділу біології КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», к.б.н., та Крошка Любов Миколаївна, учитель біології КЗ «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр».
У перший день роботи семінару з вітальним словом виступив Володимир Валентинович Вербицький, директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук. Після цього відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC». Переможці отримали дипломи, почесні призи та подарунки. Серед переможців конкурсу – Потоцька Світлана Олександрівна, учитель біології Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.
Своїми думками щодо сучасних тенденцій у викладанні біології поділився Олег Вікторович Єресько, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України.
У другий день роботи семінару з аналізом сучасного стану викладання біології в школі виступила Світлана Сергіївна Фіцайло, заступник начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.
Доповідь з теми «Запровадження інформаційно-комунікаційних технологій» зробив Олександр Григорович Козленко, науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Національної академії педагогічних наук України.
Про правила участі в конкурсі «Атмосферна освіта» розповіла Людмила Айдарова, методист компанії «InterSchool».
З доповіддю «Виховання екологічної компетентності школярів: новинки навчально-методичного забезпечення» виступила Наталія Афанасіївна Пустовіт, завідувач кафедри методології освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України, кандидат педагогічних наук.
Ретельний аналіз підручника з біології для 9 класу зробив Станіслав Васильович Страшко, завідувач кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету
імені М.П. Драгоманова.
Представники компанії «Dixi-Center» Ігор Купріянов, Ірина Горда, Андрій Берзінш презентували можливості використання цифрово-вимірювальних комплексів і робототехніки в STEM-освіті.
Третій день роботи семінару розпочався з цікавого тренінгу «Групова підготовка до ЗНО: 10 практичних технік», який провела Анна Лавриненко, методист природничої кафедри компанії «ZNOUA». Також був організований «Круглий стіл», під час якого учасники обмінялися цікавим перспективним досвідом викладання біології в умовах сучасної школи. Після цього про різноманітні методики підготовки учнів до інтелектуальних змагань розповіла Олена Вікторівна Солянік, викладач кафедри біології Національного медичного університету
імені О.О. Богомольця, заслужений вчитель України.
В заключний, четвертий день роботи семінару з доповіддю «Аналіз завдань ЗНО з біології та якості деяких підручників і методичних матеріалів з біології» виступила Алла Герасимівна Безусько, методист НЕНЦ, голова науково-методичної комісії з біології, екології та природознавства МОН України, кандидат біологічних наук.
За результатами проведення семінару-практикуму учасники отримали сертифікати.

Comments:
Only authorized users can leave comments.