Відзначення Дня Соборності України в комунальному закладі "Чернігіівська обласна станція юних натуралістів"

Date: 30 січня 2020 о 08:54
233 view

З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України для вихованців гуртків КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» педагогічними працівниками закладу проведено ряд виховних заходів: інформаційно-просвітницькі бесіди «Україно! Соборна державо, сонценосна колиско моя», «Ми - у соборній Україні!», виховні години, відео-екскурси, засідання за круглим столом.
Під час засідання за круглим столом «Соборна мати Україна-одна на всіх, як оберіг» вихованці гуртка «Юні валеологи» (керівник КореньТ.І.) обговорювали процес історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність та державність, особливості подій того часу та їх історичне значення. Діти виготовили букети з патріотичною символікою та настінну картину: «Я - країна Україна».
Виховна година «Україна - єдина соборна держава» для вихованців гуртка «Природа рідного краю» (керівник Бицько Т.М.) була проведена у формі відео-екскурсу сторінками історії України. Здобувачі освіти представили свої презентації та реферати «22 січня - День Соборності України», присвячені подвигу українського народу.
У ході виховного заходу «Соборність в душах, єдність у серцях» члени гуртка «Юні квітникарі» (керівник Чала О.Г.) намалювали плакати та малюнки, переглянули уривки документального історичного фільму про проголошення Акту Злуки у місті Києві, читали патріотичні вірші.
З метою відродження паростків духовності, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу для вихованців гуртків «Юні друзі природи» (керівник Солодка Н.М.) проведено годину спілкування «День Соборності України».
Діти більше дізналися про багату і складну історію нашої держави, про здобутки попередніх поколінь, що продовжують своє життя в поколіннях прийдешніх.
В гуртках «Людина і природа», (керівник Лисюк О.М.), «Юні валеологи» (керівник Крисько Л.В.), «Юні квітникарі-аранжувальники» (керівник Лебідь О.М.), проведено бесіди: «День Соборності України», «У єдності наша сила», «Україна єдина і вільна».
Для вихованців гуртка «Юні зоологи» (керівник Боюн Л.В.) проведено годину спілкування «Україна вільна прекрасна держава».
В гуртку «Юні бджолярі» (керівник Козянко Т.М.) проведено виховну годину «Одна єдина – вільна Україна, та фотовиставку «Україна – це ми».