Всього 23 людини

Дата: 26 травня 2021 о 09:06
209 переглядів

Підведено підсумки Науково-освітнього проєкту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди» в рамках Міжнародного наукового проєкту «Дослідження стану виводкових колоній пінгвінів P. papua та P. Adeliae в підрайоні ККАМЛР 48.1 з використанням мережі фотокамер CEMP (CCAMLR Ecosystem Monitoring Program)». Проєкт проведено протягом грудня 2020 р. – квітня 2021 р. відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. № 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)».
Організаторами заходу є Національний антарктичний науковий центр та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Проєкт проводиться вже три роки поспіль і надає змогу учасникам ознайомитись з поведінковими реакціями пінгвінів у гніздових колоніях та отримати досвід роботи в міжнародному науковому дослідженні, долучитися до зусиль світової науки щодо збереження живої природи на планеті.
Здобувачі освіти закладів освіти Чернігівщини також долучилися до виконання завдань в рамках проєкту.
Сертифікат учасника Науково-освітнього проєкту отримали:
Вихованці гуртка «Стежини безпеки» Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Сергія Гордійовича Шовкуна Прилуцької міської ради Чернігівської області;
Коломійченко Катерина Володимирівна, учениця 1 математичного Б класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя;
Манюк Данило Юрійович, учень 5 класу Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 Ніжинської міської ради Чернігівської області.
Вітаємо учасників Науково-освітнього проєкту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди»!
Дякуємо педагогічним керівникам за сприяння та забезпечення успішного науково-педагогічного супроводу учнівських досліджень, зокрема:
Помазану Олегу Володимировичу, вчителю Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Сергія Гордійовича Шовкуна Прилуцької міської ради Чернігівської області;
Шурміль Ірині Андріївні, вчителю Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 Ніжинської міської ради Чернігівської області;
Кедрову Борису Юрійовичу, вчителю біології і екології Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.
Дякуємо за плідну діяльність і не зупиняйтесь на досягнутому!
Деталі на сайті: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/05-24-41.pdf

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.